Nudizmas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Go down

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų? Empty Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Rašyti by Agnė Antr. 12 27, 2016 10:26 pm

Gana įdomu būtų išgirsti Wink

Agnė

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2016-12-27

Atgal į viršų Go down

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų? Empty Re: Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Rašyti by Vakarinis Antr. 12 27, 2016 10:31 pm

Idomiausia buna stebeti praeinanciu trikotaziniu reakcija, kada vieni nuleidzia akis ir paspartina zingsni, kiti gi-apsimeta, kad neziuri, bet akys zvairos, kiti jauciasi laisvai, dairosi uz ka jiems pagarba. Dar viena kategorija, pasislepe kopose, pats maciau, susiduriau. Kaip jis bego is tu kopu, nes stovejau uz nugaros, o manes nemate is pradziu Very Happy

Vakarinis
Svečias


Atgal į viršų Go down

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų? Empty Re: Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Rašyti by Akatas Antr. 12 27, 2016 10:33 pm

Žinia, situacijų būna įvairių: kartais piktų,kartais kvailų,o kartais ir juokingų. Pastaroji nutiko prieš keletą metu mums su žmona savaitgaliui užsukus į Palangą. Kaitinomės tada saulėje pajūryje Klaipėdos kryptimi už karinio objekto, maždaug ties ta vieta, kur baigiasi bendras ir prasideda tuo metu neoficialiu laikytas nudistų paplūdimys. Be abejo, buvome visiškai nuogi. Tuo metu prie kranto priplaukė žvejų valtis su šviežiai rūkyta žuvimi - tais laikais tokia prekyba vykdavo. Kadangi mano brangioji žuvį dievina, tai iškart užsimanė nusipirkti. Kaip tarė, taip padarė - ievos kostiumu nuėjo prie valties, o atstumas - kokie 100 - 150 metrų. Aplinkinių reakcija buvo "o-ho-ho!" Vieni dėjosi žvelgią kitur, nors, atrodė akys išvirs iš akiduobių, kiti - tuojau skubėjo neva "pirkti" žuvies, treti - ėmė kažko intensyviai ieškoti pakrantėje suneštų dumblių krūvelėse... Pagyvėjimas neišpasakytas! Dar didesnis kuriozas nutiko grįžtant su žuvimi - vienas pagyvenęs "dėdulė" taip užsispoksojo į manąją undinę, kad nepastebėjo ant kranto buvusios valties. Taip vožėsi, toks buvo garsas, o paskui tokia tirada "matais", kad palūdimyje nuotaika pasitaisė jei ne visam savaitgaliui, tai bent likusiai popietei. Be abejo, reikėjo matyti to piliečio veido išraišką. Žinoma, užsigavo žmogelis kapitaliai. Moralas - nėra ko spoksoti į svetimas nuogas moteris!

Akatas
Svečias


Atgal į viršų Go down

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų? Empty Re: Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Rašyti by Irin Tr. 12 28, 2016 6:13 am

Man kiek linksmesne situacija ivyko spa salone, kai pries masaza paklausiau masazistes, ar nieko pries, jei nedevesiu, tu nepatogiu kelnaiciu... masaziste tarsi sutriko, bet maloniai paaiskino, jog jei taip man patogiau, tai jokiu problemu Smile

Irin
Svečias


Atgal į viršų Go down

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų? Empty Re: Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Rašyti by Kipsas Tr. 12 28, 2016 6:15 am

man tai kaune prie nemuno buvo , atvažiavau , prieš mane iš kitos mašinos išlipo dvi merginos , galvoju šakės nera vietos, daėjom iki nemuno , sakau joms , ar nieko prieš jeigu nuogas deginsiuos, jos atsiputė , sako liuks nes ir mes norėjom degintis nuogos , išvada tokia bučiau neklauses taip ir liktumem apsirenge

Kipsas
Svečias


Atgal į viršų Go down

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų? Empty Re: Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Rašyti by JAV Tr. 12 28, 2016 6:17 am

buvo idomesne situacija Kretoje pries 4 metus, kai nuvaziavom i Balos iskysuli, paejom nuosaliau ir issirenge deginames (tada dar rukem), atejo netoli musu porele, kalba angliskai, mergina nusirenge iki puses, matosi silikonine krutine, mes pradejom ja aptarinet, ir aptarinejom pakankamai garsiai, paisydami ant smelio ir visaip kitaip komentuodami... ir atsitiko taip kad sugedo ziebtuvelis ir mano tuometine drauge nuejo iki tos poreles pasiskolint ziebtuvelio, uzklause angliskai ugnies, o silikonines krutines savininke paklause ar mes is lietuvos ir ar cia atostogaujam.... lietuviskai... pasirodo ji lietuve, su draugu amerikonu atvarius ten ilsejosi... zodziu biski nejauku buvo pirmas kelias minutes

JAV
Svečias


Atgal į viršų Go down

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų? Empty Re: Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Rašyti by Sargybinis Tr. 12 28, 2016 6:19 am

Gulejau , deginausi . Netuoliese porele gulejo . Man uzsirukius cigarete , prie manes prijeo mergina kuri gulejo netolese ir paprase ugnies . Viena karta , po to antra , trecia , veliau paklbina ar man neliudna vienam ir t.t . Vakare mes trise susitikom ir nuejom i kluba . Kita diena mes gulejom jau su ja kartu ,dviese . Nieko ipatingo , bet man buvo idomus ir malonus nutikimas

Sargybinis
Svečias


Atgal į viršų Go down

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų? Empty Re: Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Rašyti by ALIUS Št. 01 07, 2017 7:38 am

Buvom su žmona pie jūros bendrame papludimije žmoniu praktiškai nebuvo ir prie mūsų visai šalia įsitaise dvi visai nuogos paneles 15-16m nors vietos aplink buvo begales

ALIUS
Svečias


Atgal į viršų Go down

Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų? Empty Re: Kokių yra buvę kuriozinių ar juokingu situacijų?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume